Hledáte zajímavou brigádu nebo praxi?

Vedoucí na táboře a animátor škol v přírodě

Charakteristika pozice, náplň práce:
Sezóna (květen až září)

  • vedení svěřeného oddílu dětí
  • podílení se na tvorbě programu a chodu celého pobytu

Požadujeme:

  • kladný vztah k dětem (pouze je nehlídáme, animátor je musí zaujmout)
  • plnoletost
  • zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení
  •  skvělou partu
  • ubytování a stravování v areálu
  • praxe pro studenty pedagogiky
  • kurzy akreditované MŠMT zdarma

Hlavní vedoucí animátorů

  • organizační činnost spojená s konaným pobytem v rekreačním středisku, řízení
    pobytu – tj. dětí i dospělých a komunikace s nimi; na jednom pobytu máme 60 až 120 dětí
  • programové zajištění akce (realizace předem připravené celotáborové hry a jiných akcí pro děti)
  • zajištění administrativy spojené s pobytem
  • zajišťování hladkého průběhu pobytů, tmelení kolektivu dospělých – teambuilding, zajištění příjemné atmosféry

Požadujeme:

  • předchozí zkušenost na podobné pozici
  • smysl pro zodpovědnost a přesné dodržování pravidel a stanovených časů
  • komunikační schopnosti a ovládání českého jazyka
  • ochotu respektovat turnusové směny
  • účast na prvním z pobytů v pozici animátora
  • schopnost práce s dětmi všech věkových kategorií, umění děti zaujmout, vytvořit si přirozenou autoritu
  • reprezentativní vystupování
  • znalost práce na PC (word, excel, internet)
  • uvítáme „herecké“ schopnosti – ochotu sehrát dětem scénku, převléci se do kostýmu, moderovat dětem večerní show apod.
  • uvítáme zdravotní kvalifikaci (např. zdravotník zotavovacích akcí)

Nabízíme:

  • práci na HPP nebo DPP s dobrým finančním ohodnocením
  • ubytování a stravování v rekreačním středisku

Kuchař/ka

Nabízíme:

  • zaměstnání v období květen – září
  • ubytování v místě  a stravování

Požadujeme:

  • vyučení v oboru a praxi
  • odpovídající znalosti (vaření pro děti)
  • bezúhonnost
  • dobré pracovní a morální návyky

DOTAZY?

Pokud máte k nabízeným pozicích nějaký dotaz – neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám na všechno odpovíme!