Škola v přírodě s programem, ubytováním a stravováním

Chcete uspořádat školu v přírodě pro své žáky? Vyberte si prověřené rekreační zařízení Sluníčko v Trhové Kamenici (okres Chrudim, Pardubický kraj) a ušetřete si spoustu starostí! Nabízíme kompletní servis pro školní pobyty, sportovní soustředění a další akce v našem plně vybaveném areálu, který se nachází v malebné přírodě Českomoravské vrchoviny.

Pro ubytování máme k dispozici dvoupodlažní budovu s celkovou kapacitou 130 lůžek ve 4 až 7 lůžkových pokojích. Dále u nás najdete fotbalové a volejbalové hřiště, travnaté i zpevněné plochy na různorodé aktivity a společenskou místnost.

Naší specialitou je však zajištění pobytů s programem. Náš tým animátorů a instruktorů pro vaše žáky připraví různé aktivity, sportovní hry nebo poznávací výlety.
Kdo si hraje – nezlobí! Zvolte variantu pobytu “Škola v přírodě s programem” a celá akce může být odpočinkem i pro Vás – učitele!

 

Vyberte si školu v přírodě podle vašich představ

Co je škola v přírodě?

Škola v přírodě patří k velmi oblíbeným metodám netradiční výuky, která kromě vzdělání zlepšuje zdraví a fyzickou kondici dětí. Během pobytu žáci tráví mnoho času venku – na čerstvém vzduchu a také v pohybu. Škola v přírodě představuje vítanou změnu – odpočinek od stereotypu, možnost prohloubení a zlepšení vztahů, a to jak v rámci třídního kolektivu, tak i s učiteli.

Proč uspořádat školu v přírodě či harmonizační pobyt u nás?

  • Ideálně vybavené rekreační zařízení
  • Atraktivní lokalita – uprostřed lesů, poblíž turistických cílů, jízdárny, golf. hřiště atd.
  • Možnost zajištění animačního programu (sport, hry, pohyb, tanec, výtvarná činnost, atd.)
  • Spolupracujeme s prověřenými animátory/instruktory/lektory
  • Využijte naše zkušenosti s pořádáním akcí a pobytů pro děti – konzultace a poradenství.

 

Škola v přírodě s programem, ubytováním a stravováním – jde to snadno

Chápeme, že pro pedagogy může být organizace školy v přírodě poměrně náročnou akcí. Z toho důvodu není naší cílem pouze poskytovat ubytování. Jsme tu proto, abychom Vám se vším pomohli – od zajištění dopravy, stravování, zdravotního dozoru, poradenství až po to nejdůležitější – kvalitní program. Za dlouhá léta pořádání dětských táborů a škol v přírodě jsme si vytvořili rozsáhlou databázi prověřených aktivit, bojových her, netradičních sportů a dalších zážitkových činností, a to jak venku (v lese, na louce, v areálu tábora), tak i uvnitř (v případě nepříznivého počasí). Rádi se s vámi o naše zkušenosti podělíme, aby si vaši žáci od nás odvezli zážitky na celý život!