Letní tábory Sluníčko

Ideální letní program pro vaše děti

Letní tábory v rekreačním zařízení Sluníčko v Trhové Kamenici patří k tomu nejlepšímu, co můžete svým dětem v létě dopřát.

Mohou zde prožít nezapomenutelné dny, které jim vyplníme pestrým programem. Originální hry, sport, turistika, koupání, nocování v přírodě, večerní táboráky a diskotéky, poznávání nových přátel i první letní lásky!

To vše a mnohé další čeká na děti v tradičním, pečlivě udržovaném táborovém areálu, který splňuje všechny hygienické normy.

Kdo se o děti během letního tábora stará?

Naše vedoucí a instruktory pro letní tábory pečlivě vybíráme a po celou dobu důsledně sledujeme jejich práci. Nejčastěji spolupracujeme se studenty pedagogiky, ale také se zkušenými učiteli, vychovateli, lektory zájmových kroužků a vůbec s lidmi, kteří mají cit pro dětskou duši, pochopení pro různorodé nálady dětí i dospívajících.

Pro specializované letní tábory (např. tábor se psy) máme k dispozici vedoucí s praxí, vzděláním a zkušenostmi v daném oboru. Naše agentura je akreditovaná u MŠMT a své vedoucí si také sami školíme.

Proč zvolit letní tábor Sluníčko?

Pestrý výběr –  klasické tábory i tábory se zaměřením

Zkušenosti – máme 29 let zkušeností v oboru, stovky uskutečněných táborů, tisíce spojených dětí, kteří se k nám stále vrací. Vyškolené a stále pracovníky, kteří jsou odhodláni zajistit ten nejlepší program.

Program – usilujeme o zábavný a dynamický program zaměřený na různorodé činnosti. Nabízíme takový program, během kterého se děti nejen vyřádí, ale naučí se novým dovednostem a znalostem. Každá hra má svůj smysl.

Hodnoty – vedeme děti ke vzájemné úctě, respektu a přátelskému chování, což je základ úspěšného života.

Lokalita – tábory se odehrávají v atraktivní přírodní lokalitě v Železných horách

Ubytování – děti jsou ubytované v našem vlastním rekreačním zařízení s chatkami i budovou

Garance kvality – více než 28 000 spokojených dětí a rodičů

Pořadatelem letních táborů je nezisková organizace Přátelé Veselé společnosti, z.s. – IČO: 228 23 751