Letní tábory Sluníčko – ideální program na léto pro vaše děti

Letní tábory v rekreačním zařízení Sluníčko v Trhové Kamenici patří k tomu nejlepšímu, co můžete svým dětem v létě dopřát. Mohou zde prožít nezapomenutelných
14 dní, které jim vyplníme pestrým programem. Originální hry, sport, turistika, koupání, nocování v přírodě, večerní táboráky a diskotéky, poznávání nových přátel i první letní lásky – to vše a mnohé další čeká na děti v tradičním areálu, který postupně renovujeme a splňuje všechny hygienické normy.

Nabídka letních táborů

Kdo se o děti během letního tábora stará?

Naše vedoucí a instruktory pro letní tábory pečlivě vybíráme a po celou dobu důsledně sledujeme jejich práci. Nejčastěji spolupracujeme se studenty pedagogiky, ale také se zkušenými učiteli, vychovateli, lektory zájmových kroužků a vůbec s lidmi, kteří mají cit pro dětskou duši, pochopení pro různorodé nálady dospívajících. Pro specializované letní tábory (tábor se psy) máme k dispozici vedoucí s praxí, vzděláním a zkušenostmi v daném oboru. Naše agentura je akreditovaná MŠMT a své vedoucí si také sami školíme.

Proč zvolit letní tábor Sluníčko?

  • Pestrý výběr –  klasické tábory i tábory se psy
  • Máme 29 let zkušeností v oboru, stovky uskutečněných táborů, tisíce spojených dětí, kteří se k nám stále vrací. Vyškolené a stále pracovníky, kteří jsou odhodláni zajistit ten nejlepší program.
  • Usilujeme o zábavný a dynamický program zaměřený na různorodé činnosti. Nabízíme takový program, během kterého se děti nejen vyřádí, ale naučí se novým dovednostem a znalostem. Každá hra má svůj smysl.
  • Vedeme děti ke vzájemné úctě, respektu a přátelskému chování, což je základ úspěšného života.
  • Atraktivní lokalita v Železných horách
  • Variabilní délka pobytu týdenní, dvoutýdenní nebo 1-99
  • Ubytování ve vlastním rekreačním zařízení v chatkách i v budově
  • Garance kvality – více než 28 000 spokojených dětí a rodičů

Pořadatelem letních táborů je nezisková organizace Přátelé Veselé společnosti, z.s. – IČO: 228 23 751