Stravování na letních táborech Sluníčko

Stravování na letních táborech Sluníčko má na starosti kvalifikovaný personál, jehož snahou je pro děti zajistit chutná, výživná a zdravá jídla, která jim poskytnou energii nejen na zábavný program.

Na táboře děti dostávají jídlo 5x denně, formou jednotné penze (sn, sv, ob, sv, ve). Pro velké hladovce jsme zavedli také možnost druhé večeře, která se podává po ukončení programu a je dobrovolná. Děti i vedoucí mají samozřejmě zajištěn i pitný režim, a to po celý den bez omezení. Vedoucí navíc dohlížejí, aby zejména v horkých letních dnech děti nezapomínaly doplňovat tekutiny.

Svačinky se podávají většinou ve formou pečiva s pomazánkou (sýrová, vajíčková, šunková) doplneného ovocem nebo zeleninou. Pro mlsné jazýčky je po celý den k dispozici také pečivo s máslem a marmeláda.  Při celodenním výletu je oběd řešen balíčkem a k večeři je teplé jídlo i s polévkou.

  • Vaříme kvalitní domácí stravu bez použití instantních potravin a polotovarů. Každý den mají děti stravu doplněnou ovocem a zeleninou.

Stravování na letních táborech Sluníčko – fotogalerie

Stravování na letních táborech Sluníčko