Program letního tábora Sluníčko

Program letního tábora Sluníčko je velmi pestrý a v zásadě flexibilní. Ovlivňuje jej více faktorů – např. počasí, aktuální nálada a rozpoložení účastníků tábora či jejich fyzické schopnosti a další.

Dopoledne je věnováno konkrétnímu zaměření (aerobik, koně, výtvarka..) a v odpoledních a večerních hodinách je připraven klasický táborový program v přírodě plný  tradičních i netradičních her, soutěží a zábavy s přáteli na čerstvém vzduchu. Celodenní akce – výlet a bojová hra. Olympiáda, koupání, vycházky do přírody, sportovní turnaje, tábornické dovednosti, rukodělná činnost, táborák i diskotéky. Při příznivém počasí i nocování v přírodě.

V případě výcvikového tábora se psy se přizpůsobujeme jejich schopnostem. Snažíme se dětem ukázat co nejvíce nových aktivit, které by s pejsky mohly podniknout. Nejvíce času věnujeme agilitám, výcviku poslušnosti, psí fyzioterapii. V minulém roce jsme si také vyzkoušeli koloběžkování s pejsky nebo klikr. Aby si pejsci odpočinuli zařazujeme do programu i klasické táborové hry pro děti.

Uvedený program je pouze orientační, bude upraven podle věku, zájmu dětí a počasí.

O příjemný a pohodový průběh tábora a o aktivní využití volného času dětí se starají zkušení táboroví pracovníci, vedoucí oddílů a zdravotník.

tábor s aerobikem, aerobik tábor trhová kamenice pardubický kraj zábava pro děti na létoa
škola v přírodě s programem
Tábor pro náctileté, tábor pro teenagery, tábor sluníčko
Tábor pro předškoláky