ŠKOLA V PŘÍRODĚ

škola v přírodě bez starostí veselá společnost

Škola v přírodě bez starostí – pobyt na 4 noci a více

Škola v přírodě bez starostí s ubytováním či stravováním – to je šance pro Vás, jak snadno zařídit nezapomenutelný pobyt pro vaše žáky! Jako učitelé jistě dobře víte, že společný pobyt kolektivu školních dětí má významný ozdravný efekt. Děti se dostanou do jiného prostředí, než na jaké jsou z domova zvyklé, učí se žít v kolektivu vrstevníků. Ve škole v přírodě mají jedinečnou možnost velkého vyžití při pobytech venku a možnost pozorování přírody se vším, co k tomu patří. Propojení poznávání přírody s pohybovými aktivitami se jeví jako nesmírně důležité, díky tomu se také stává škola v přírodě významnou součástí vzdělávacího procesu.

Jak program “škola v přírodě bez starostí” funguje?

Tento balíček je určen pro učitele/pedagogy, kteří mají pro své žáky připravený vlastní volnočasový program po celou dobu pobytu. Agentura Veselá společnost pro Vás zajistí vše ostatní – tzn. ubytování, stravování, přístup k vybavení rekreačního areálu (hřiště, učebny atd.) a případně další služby podle dohody.

Pedagogický doprovod ZDARMA

Za každých 10 platících dětí má 1 pedagogický pracovník nárok na pobyt ZDARMA – a to ve stejném rozsahu služeb jako mají děti (tzn. ubytování, stravování, doprava….)

Kolik škola v přírodě stojí?

balíček na 4 noci děti 1. stupeň 1570 Kč
balíček na 4 noci děti 2. stupeň 1620 Kč
balíček na 5 nocí děti 1. stupeň 1870 Kč
balíček na 5 nocí děti 2. stupeň 1920 Kč
balíček na 6 nocí děti 1. stupeň 2160 Kč
balíček na 6 nocí děti 2. stupeň 2210 Kč

Cena školy v přírodě zahrnuje

  • ubytování v budově
  • celodenní stravování 5x denně + pitný režim po celý den
  • pobyt pedagogů zdarma
  • DPH

Ceny jsou kalkulovány pro alespoň 20 platících dětí na pobyt 4 noci a více v hlavní budově, který začíná a končí obědem.

Za příplatek

  • špekáčky na opékání
  • „nadstandardní“ stravování pro celou skupinu (druhá večeře, vlastní volba jídel, více ovoce, zeleninové saláty, džusy) – dle požadavků
  • zajištění výletů nebo dalšího programu – cena dle požadavků
  • poplatky za případnou návštěvu u lékaře

Sleva

  • Pro skupinu nad 40 platících osob nabízíme jako bonus špekáčky na opékání ZDARMA.